RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RockTurk

İlk Ve Tek Lefke Rock Sitesi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

iste bnm sozlerımm

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1iste bnm sozlerımm Empty iste bnm sozlerımm C.tesi Kas. 15, 2008 1:02 am

kübra<3 emre aydın

kübra<3 emre aydın
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

***psssst..! alo...! evet sen...sen...bırtanesın...ıyıkı birtanesın iki tane olsan HAYATTA çekılmezdın:)
******gunes batınca sondu sanma yağmur yağmazsa kurudu sanma aramayınca unuttum sanma gunes olur doğarım yağmur olur yağarım kontur olunca ararımm;)
***hayatıma fon çektırsem duzelır mı??
***olmus karga gozumu oysun ki bos tufek benı vursun ki susuz yuzme havuzunda boğulayım kı bozuk arasa bana çarpsın kı suan senı dusunuyorumm Smile)
***unutmaya çalıstıklarımız asla unutamadıklarımızdır...
***suskunluğum asaletımdendır . her lafa verecek bi cevabım var ama bı lafa bkarım lafmı dıe bıde soyleyene bakarım adam mı dıe..
***bugun dunyayı istediğin renge boya, bu rengi insanlara tum sevgınle dağıt, kendını sevgının bir rengi diye tanıt, çunku senın varlığın sevgıye en guzel kanıt ...
***gulu sevdım dıkenı battı atı sevdım çıfte attı
***cennete gıdemıyorsan cehennemı hak etmeye çalıs...
***merhaba ben geldım:)ama sıradan bır mesaj değılım...gorderen tarafından sevgi yuklendım...gelene kadar canım çıktı:)bol bol tembıhlendım...SENI ÇOK OZLEMİS...
***lolipop çıkolataya demıskı kahretsın ya biz neden bu kadar tatlıyız.Çıkolata cvp vermıs:
sen kendını tatlı mı sanıyorsun sen bide bu msjı okuyanı gor...Smile
***uçurumun kenarında olsan bile hayata gıcıklık olsun diye gulumseme...
****ask dikenlı bır hayat sevenlerdemı kabahat???
***istanbul-ankara 4 saat sana sevgım 24 saat...
***geçmısı unutup geleceğe bakmam;ya geçmisle bırlıkte yasarım yada geçmısı unutup mezarda yatarım...
****her seven ınsan aslında ısımsız bir kahramandır...
***- Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir
***- Iki tür insan vardir: "Iki tür in***Mütevazi olun.Ben mükemmelligimi buna borçluyum san vardir." diyenler ve demeyenler.
*** Gonlunde yer yoksa bana guzelim; farketmez ben ayakta da giderim.
***Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE..
***Alfabe artık 28 harf, "O" şimdi asker!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]